Obnovujeme činnost a připravujeme se na letní stanové tábory.

Díky poklesu počtu nemocných na Covid-19 v České populaci a zmírnění pandemických opatření vlády. Zahajujeme činnost, družin, oddílů, kmene dospělých ve standartním režimu jak jsme naplánovali začátkem měsíce září pro školní rok 2020-2021.  Naše aktivity dle současných pokynů ústředí Junáka, nás směrují na venkovní aktivity a jednodenní výpravy. Jsme rádi, že můžeme se opět vidět s dětmi a prožívat společná dobrodružství, hry, sport i vzdělávací bloky.  
Těšíme se na tábory a brzy obdrží rodiče dětí přihlášky. Prosíme o navrácení vyplněných přihlášek do 31.5.2021 .

Další informace o dění ve středisku i plánovaných akcích brzy budou zveřejněny.

S pozdravem a přáním všeho dobrého do dalších dní.
Zdeněk Kheil – Paleček
Vedoucí střediska. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..