PF 2024

Blíží se konec roku 2023 a s ním přichází čas na zpomalení tempa a ohlédnutí za tím, co jsme v našem skautském středisku Stetson zažili, a také na naději a očekávání, které nám přináší rok nový.

Během posledních dvanácti měsíců jsme společně vytvářeli a prožívali nezapomenutelné chvíle plné dobrodružství, učení, práce a skvělých zážitků. Naše středisko ožívá díky každodenním snahám našich členů, kteří věnují svůj čas a energii, aby tyto aktivity měly smysl a význam pro všechny.

Uplynulý rok jsme se věnovali celé řadě aktivit, od tábora přes výchovně vzdělávací kurzy až po náročné projekty, které si vyžádaly spoustu osobního času našich členů. Celoroční skautská činnost je pro nás nejen závazkem, ale i radostným souborem příležitostí, které nás formují.

Naše přání do konce roku 2023 je jednoduché – děkujeme vám všem za vaši oddanost a příspěvky našemu středisku. Jste motorem naší činnosti, a bez vašeho úsilí by naše středisko nemohlo být tím, čím je dnes.

Přichází rok 2024 s novými výzvami a příležitostmi. Těšíme se na nová setkání, nové příběhy a společné zážitky.

Závěrem bychom chtěli poděkovat také finančním podporovatelům. Město Rychnov nad Kněžnou a Královéhradecký  kraj jsou pro nás nepostradatelní. Díky jejich podpoře můžeme fungovat, rozvíjet skautské aktivity a obohacovat životy mladé generace.

S přáním klidných svátků a šťastného začátku roku 2024 přejí rychnovští skauti.