Nadační fond ŠKODA AUTO podporuje skauty.

   Naše skautská organizace v roce 2022 obdržela  finanční podporu od nadačního fondu ŠKODA AUTO, která nám umožnila významně zlepšit naši budovu a podmínky k činnosti. Díky příspěvku se nám podařilo získat nová tepelná čerpadla, která nám poskytují ekonomičtější vytápění budovy, což nám pomáhá efektivněji hospodařit s energií a šetřit prostředky.

Nadační fond nám přispěl částkou 100 000 korun na nákup a instalaci tepelných čerpadel, a navíc nás podpořil další částkou ve výši 68 750 korun na pokrytí provozních nákladů. To nám umožnilo čelit náročným časům, kdy ceny energií neustále rostly, a soustředit se na to nejdůležitější – na vzdělávání a výchovu našich skautských členů.

Díky této štědré podpoře jsme byli schopni investovat do naší skautské komunity a poskytnout našim dětem a mládeži ještě lepší podmínky pro jejich vzdělání a výchovu. Bez této pomoci bychom toho nemohli dosáhnout tolik, a za to jsme velice vděční.

Nadační fond ŠKODA AUTO nám umožnil posunout se kupředu a rozvíjet naše skautské dobrodružství. Díky jejich podpoře můžeme nadále plnit naši vizi a vychovávat novou generaci zodpovědných, empatických a aktivních lidí.

Rádi bychom chtěli poděkovat Nadačnímu fondu ŠKODA AUTO. Jsme  vděční za jejich podporu a důvěru v naši organizaci. Tato spolupráce nám ukazuje, že když spojíme síly, můžeme dosáhnout věcí, které by sami nebyly možné.

Jsme rádi za to, že máme možnost takovéto spolupráce s pertnerem, který si zakládá na podpoře společenských iniciativ.

 

Filip Neupauer

vedoucí střediska

logo

Popis není dostupný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..