Tábor 2023

Skautský tábor 2023: Zážitky, kamarádství a skvělé chvíle v osadě Benátky

Letošní skautský tábor 2023 nám přinesl nejen zábavu, ale také příležitost posílení skautských hodnot.

Čas strávený v osadě Benátky byl plný her, dovedností a týmových aktivit, které nás spojily a vytvořily krásné vzpomínky. Skautský tábor nás provázel novými výzvami, objevováním přírody a vytvářením trvalých nezapomenutelných vazeb.

Nemůžeme zapomenout na skautské ideály, které jsou pro nás významné.  Skauting není jen o dobrodružstvích, ale také o budování lepšího světa kolem nás. Každodenní aktivity nám umožnily rozvíjet dovednosti a posilovat tyto společné hodnoty.

Tímto chceme poděkovat podporovatelům a dobrovolníkům, kteří svým odhodláním přispěli k úspěšné realizaci tábora. Vaše obětavost vytváří základ naší skautské komunity.

Zvláštní dík také patří Královéhradeckému kraji za finanční podporu, která nám pomohla uskutečnit tábor plný dobrodružství. Vaše důvěra a investice do našeho skautského střediska jsou pro nás klíčové.

Děkujeme všem za podporu!