Prvotní informace rodičům dětí a dospělým účastníkům letních stanových táborů. Pořádaných skautským střediskem Stetson v Rychnově nad Kněžnou.

Jménem skautské organizace, jejíž mám čest v této době být statutárním zástupcem. Vás informuji o způsobu řešení povinného testování či doložení potvrzení o očkování a bezinfekčnosti všech účastníků na plánovaný střediskový tábor v termínu 4.7. až 17.7 2021.
Tábor 4. oddílu skautů plánovaný v termínu 10.7. až 16.7.2021 vzhledem k počtu účastníků do 29 dětí mladších 15. let, má podmínky pro pobytovou akci mnohem mírnější.
Dle vyhlášky ministerstva zdravotnictví. K hygienicko-protiepidemických opatřením pro zajištění letní dětské rekreace 2021. Je nutné doložit potvrzení negativního výsledku preventivního testu na onemocnění covid-19. Či deklarovat 22 dní po prvním očkování nebo nejvýše 180 dnů od prodělané nákazy.
Z doporučení, jak vše si zařídit v den nástupu na tábor.

  1. PCR test (nejvýše 7 dnů předem) ve veřejném testovacím místě. Prosím, pokud to bude z Vaší strany možné. Zařiďte si tento test. Má platnost po dobu celého tábora.
  2. Antigenní test (nejvýše 72 hodin) ve veřejném testovacím místě. Po 7 dnech tábora bude proveden antigenní test ze slin.
  3. Antigenní samotest provedený doma ve dni nástupu na tábor. Po 7 dnech tábora bude proveden antigenní test ze slin.

Jakým způsobem doložit negativní výsledek testu, prodělané onemocnění, o očkování v den nástupu na tábor. Brzy obdržíte v tištěné podobě informace k táboru, seznam potřebných věcí na tábor. Potvrzení o bezinfekčnosti, ve kterém budete uvádět způsob testování na covid-19. S přidáním potvrzení z laboratoře, či Vaším místopřísežným prohlášením o provedení samotestu. Očkovaní doloží svůj očkovací průkaz či certifikát. Ti, co prodělali nemoc v době nepřesahující 180 dnů od pozitivního PCR testu, doloží lékařské potvrzení.

Uvedené podmínky vstupního testování na tábor se nevztahují pro členy 4. oddílu. Nicméně je nutné, aby všichni účastníci této akce v den nástupu na tábor svým podpisem (u nezletilých potvrdí rodiče) stvrdili prohlášení o bezinfekčnosti a předali jej vedoucímu tábora dr. Davidovi Bradnovi.  

Ujímám se odpovědnosti, za řešení všech komplikací v průběhu konání táborů. Děkuji vedoucím jednotlivých družin, všem roverům a oldskautům co se budou podílet na zdárném průběhu táborů za jejich odhodlání.
V případě dalších dotazů mne kontaktujte na telefonním čísle 724 053 739 ,  či přes email palecek@skautrk.cz

 

Děkuji Vám za pochopení.
S pozdravem Kheil Zdeněk.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..