Skautský ples 2015 „The American 50s“

Milí přátelé a příznivci našeho střediska,
dovolujeme si Vás srdečně pozvat na náš tradiční skautský ples, který bude jedinečným zakončením letošní plesové sezóny a uskuteční se dne 28.2.2015 od 19:00 ve Společenském centru v Rychnově nad Kněžnou.

Již název plesu „The American 50s“ napovídá, že tentokrát se přeneseme do Spojených států 50. let. Do období prosperity, rozvoje, rock´n´rollu, zábavy a velké proměny společnosti. Čeká Vás opět skvělá hudba, bohatý program, tombola, výborné stylové občerstvení a především velká porce zábavy. Zažijte alespoň na jeden večer atmosféru této doby na vlastní kůži. K tanci bude hrát opět kapela Errori. Vstupné: 110,- Kč na stání, 140,- Kč místenky. Rezervace vstupenek na: ples@skautrk.cz Aktuální informace také na facebookové události Ples „The American 50s“.
Těšíme se na Vás!
Aktuální obsazenost zjistíte pohledem sem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..