4 komentářů k “Video z tábora

 1. Byl jsem skautem v Rychnove n Kn. vdobe komunistu nanestesti jen par let ( pak tajne ilegalne pod hlavickou Pionyru )
  Chtel bych jenom vedet co ma skauting spolecneho se skotskem? Ve skotsku jsou take skautske cluby, dokonce prvni kluby byly v Anglii
  Co se stalo s E.T.Seaton, zakladatel skautingu??? To uz neni moderni? A co historie ceskeho skautingu a jmeno Foglar ( Jestrab) To uz se taky nenosi???
  Verim ze delate dobrou praci pro deti ale jestli chcete byt skoti take si treba rikejte BraveHeart Quest: Ale ne skauti….
  https://en.wikipedia.org/wiki/Braveheart
  https://en.wikipedia.org/wiki/Ernest_Thompson_Seton

  • Skotsko bylo téma celotáborvé hry a tábor byl tímto tématem protknut, aby se do něho mohli všichni lépe vcítit. Rok předtím to byl MASH. Z dřívějších pak takhle z patra mohu jmenovat třeba ještě starověký Egypt. Když jsme u Jaroslava Foglara, tak, co si pamatuji, byla již minimálně dvakrát celotáborvá hra na téma Alvarez.
   Myslím, že se pražská Dvojka mohla bez obav nazývat skautskou a nemusela si začít říkat třeba Triple Alliance (https://en.wikipedia.org/wiki/Aztec_Empire)

  • Když jsem hrál na táboře před lety Alvareze, tak byl také Tapin jeden z hlavních organizátorů hry a já na to rád vzpomínám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..