Setkání rádců družin a oddílů okresu Rychnov nad kněžnou v Dobrušce.

_DSC0117

RÁDCOVSKÉ SETKÁNÍ V DOBRUŠCE

Na skautské základně střediska skautů v Dobrušce se ve dnech 4.-6. března uskutečnilo setkání rádců družin a oddílů okresu Rychnov nad Kněžnou.

Cílem této akce bylo vzdělávání, motivace chlapců a děvčat ve věku 13. až 15. let pro správné vedení a plánování aktivit ve svých jednotkách. Účastníci byli seznámeni s historií skautského hnutí a města Dobrušky. Plnili dovednostní, pořadové a znalostní testy. Dvakrát měli možnost při motivačních hrách poznat město jak ve dne, tak i v noci. Velmi zajímavá byla přednáška filmového technika, který se svým realizačním týmem navštěvuje zajímavá místa naší planety a natáčí přírodopisné dokumenty. Nezapomenutelné byly společné večery u ohně v týpí spojené se zpěvem a vyprávěním.

Za středisko STETSON se účastnilo 5. skautek a 5.skautů, 3. členové realizačního týmu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..