Registrace 2018

Nazdar,
začala nám registrace na rok 2018. Termín uzávěrky registrace je 19.1.2018, prosím o jeho dodržení.

Registrační poplatek na člena činí letos

• 500,- Kč v řádném termínu (tj. pro platbu do 19.1.2018)
  • a 600,- Kč po termínu.

Vedoucí jednotlivých družin dětem rozdají předitsky registračních listů. Potřebujeme je pro ověření, jestli stále máme aktuální kontaktní údaje. Pokud by k někomu z rodičů předtisk nedorazil, ať prosím kontaktuje Jana Bartoše na adrese jan.bartos(zavináč)skaut.cz, případně na telefonním čísle 776 346 791. Předtisk je možné zaslat ve formátu PDF mailem.

Dne 11.12.2017 byly rozeslány pomocí SMS rodičům a starším členům střediska informace pro bezhotovostní platbu registrace včetně přidělených variabilních symbolů. Oproti loňskému roku došlo ke dvěma změnám:

• Každý člen střediska má přiřazen stálý variabilní symbol, který bude používat pro úhradu členského příspěvku (registrace) a účastnického poplatku za tábor. Odpadne tím opakované přidělování variabilních symbolů před každou akcí.
  • Vedoucí nebudou vybírat členské příspěvky v hotovosti. Členský příspěvek je možné uhradit buď převodem nebo přímým vkladem hotovosti na střediskový účet 1240382399/0800, který je vedený u České spořitelny, a.s. Při platbě uvádějte variabilní symbol, ať je možné spárovat platbu s konkrétním členem střediska! Nově přihlášeným členům bude SMS s variabilním symbolem zaslána po odevzdání přihlášky.

Pro nově přihlášené členy je tiskopis přihlášky k dispozici ke stažení a vytisknutí v sekci Ke stažení.

Pokud někdo neobdržel v SMS údaje pro bezhotovostní platbu, kontaktujte mě a já je obratem zašlu 🙂

Nad registrací letos bdí Vendy (vendy.vlasakova(zavináč)gmail.com, 732 359 293) a Verča (vlasakova.veronika(zavinac)email.cz, 731 969 933), takže případné dotazy směřujte na ně.

Jan Bartoš – Starosta
hospodář střediska