POZVÁNKA NA JOTA / JOTI 2018 VE DNECH 19. – 21. 10. 2018

Výsledek obrázku pro jota joti 2018Jamboree On The Air – Jamboree On The Internet je mezinárodní setkání skautů a skautek na radiových vlnách a internetu, které má tradici více jak půl století. Koná se každoročně vždy třetí víkend v říjnu, během kterého spolu účastníci komunikují pomocí rádia a počítače. V minulých ročnících jsme z rychnovského střediska STETSON navázali stovky spojení nejen po Evropě, kde je především ve Velké Británii a zemích Beneluxu akce JOTA-JOTI velice oblíbená, ale potěšila i spojení do USA, Japonska, Tuniska či africké Namibie.

Srdečně zveme všechny skauty, skautky, rovery a rangers, které výše uvedené řádky zaujaly, rádi by si popovídali se skauty z celého světa, aby se zúčastnili JOTA-JOTI ve středisku STETSON v Rychnově nad Kněžnou. ZVLÁŠTĚ ZVEME DRUŽINY ŽABEK, LVŮ, DRAKŮ A HAVRANŮ.

Datum:               19. – 21. října 2018

Místo:                 Klubovna “Dubinka” v Rychnově n. Kn

Sraz:                    Pátek 18:00 v klubovně (popř. po domluvě na vlakovém / autobusovém nádraží)

Konec:                Neděle 16:00 (popř. po domluvě dříve)

Kdo:                    Skauti a skautky, roveři a rangers, u mladších dětí je podmínkou schopnost hovořit anglicky alespoň na základní úrovni (zdvořilostní fráze, počítání, čtení a výslovnost, základní porozumění), u starších 15-ti let se tato znalost automaticky předpokládá

S sebou:             Oblečení na víkendovku dle uvážení, spacák (karimatka není potřeba, v klubovně jsou k dispozici molitany), KROJ, 200 Kč na jídlo, dobrou náladu a případně nějakou deskovou / karetní hru. POKUD MÁTE VLASTNÍ NOTEBOOK, určitě si ho přibalte. Jestliže máte vlastní bezdrátové internetové připojení (3G/4G/LTE), budeme rádi, pokud toto poskytnete.

Těšíme se na Vás!

Jan Dohnálek, Radar, organizátor akce JOTA/JOTI

Zdeněk Kheil, Paleček, vedoucí střediska STETSON

Zájemci prosím informujte mě na ok1jd(at)email.cz (neplatí pro členy střediska STETSON, se kterými budeme účast řešit jinou cestou). Radar

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..