Minifestival HLUŠEC 2020

 
Zveme Vás na další ročník minifestivalu HLUŠEC, který se bude konat 15.8.2020 od 15.hod. Cílem této akce není nic jiného, než si užít pohodové letní odpoledne poslechem kvalitní hudby pod širým nebem. Dát si něco dobrého k snědku a pití a pobavit se společně s přáteli. Můžete se těšit na vystoupení skvělých kapel.
Letos nám zahrají…
 
VOXEL: Voxel, je český folk-popový zpěvák a písničkář. Od r. 2019 vystupuje jako kapela „VOXEL & Spol.“ Na podzim 2013 se v rámci cen Český slavík Mattoni 2013 umístil na druhém místě v kategorii „Hvězda internetu“ V rámci cen Český slavík Mattoni 2014 vyhrál v kategorii „Hvězda internetu“ a získal nominaci i v kategorii objev roku. Na začátku roku 2015 podnikl několik koncertních turné s kapelami O5&Radeček a UDG. Na cenách Anděl 2014 byl nominován v kategorii objev roku. Tohohle chlapíka si nesmíte nechat ujít 😉
 
MICHAL HORÁK: Je představitelem nové písničkářské generace, která přišla na scénu po nástupu Tomáše Kluse a Xindla X. V jejím čele stojí Pokáč, Voxel, Thom Artway, Jakub Ondra a další. Zpívá vlastní skladby a doprovází se na kytaru a foukací harmoniku, stage piano nebo na heligonku. Texty písní jsou většinou humorné. Michal Horák je vítězem několika hudebních soutěží – např. Czechtalent 2013, Jizerská nota, Folkový kvítek, Česko zpívá a dalších. Videoklip k písni Mezinárodní se ze sta nominovaných umístil na sedmém místě v anketě Hvězda internetu v rámci Českého slavíka 2014.
 
NADĚJE: Je popová kapela, která vystoupala raketově nahoru. Oficiální vznik kapely Naděje se datuje přibližně ke konci roku 2015. V únoru 2016 kluci vstoupili do studia BOMB JACK, kde pod taktovkou producenta Wendela Dreiseitla natočili svůj první singl „Intimita“, který se obratem dostal do rádií Kiss a Helax. Intimita odstartovala v březnu jako novinka Kissparády rádia Kiss Morava, kde song okamžitě zaujal první příčku a začal se šířit v Kissparádách po celé republice.
V pořadu televize Óčko G2 Band Academy byla skupina vybrána do tří top kapel.
 
FIVE LEAF CLOVER: Vášeň pro irskou hudbu, pořádně kořeněnou rockovými melodiemi. Tak lze vyjádřit jednoduše, co se skrývá pod názvem. Five leaf clover je 6ti členná skupina z Prahy, co miluje hudbu, kterou tvoří, své fanoušky a pořádně starou whiskey.
Kapela nabízí svým posluchačům skočné, irsky rockové, někdy i tklivé písně, které nenechají nikoho dlouho na židlích.
 
G-POINT FUNKCTION: Tahle funky partička pochází z Rychnova nad Kněžnou a blízkého okolí. Hudební seskupení vzniklo vedle Tyršovy kotelny kolem roku 2000 a dalo si do názvu G-point FunKction. Rychnováci si tuto kapelu nikdy nenechají ujít!
 
15.8.2020
Vstupné:
200 Kč v prodeji na místě
150 Kč v předprodeji (V kavárně Láry Fáry do 10. 8. 2020)
Děti do 10ti let mají vstupné ZDARMA
 
PARKOVIŠTĚ NENÍ K DISPOZICI! Doporučujeme přijít pěšky a nebo zaparkovat na nejbližším parkovišti u Kauflandu.
 
Hlušec je Open air, takže deku s sebou.:)
 
Těšíme se na Vás!! Skauti z Rychnova.
 
https://www.kudyznudy.cz/getmedia/d17f4121-5ff0-411f-9b93-f7c8d5674ae6/kudyznudy-RGB.jpg.aspx    Stamont stavebniny Rychnov nad Kněžnou, Dobruška, Jaroměř, Náchod       Ondřej Hatlapatka | Finanční poradce | Partners   image

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..