Jota Joti 2014

Jamboree On The Air – Jamboree On The Internet je mezinárodní setkání skautů a skautek na radiových vlnách a internetu, které má tradici více jak půl století. Koná se každoročně vždy třetí víkend v říjnu, během kterého spolu účastníci komunikují pomocí rádia a počítače. V minulých ročnících jsme z rychnovského střediska STETSON navázali stovky spojení nejen po Evropě, kde je především ve Velké Británii a zemích Beneluxu akce JOTA-JOTI velice oblíbená, ale potěšila i spojení do USA, Japonska, Tuniska či africké Namibie.

Po dobrých zkušenostech z minulých let jsme se tentokrát rozhodli akci rozšířit pro celý rychnovský okres. Srdečně zveme všechny skauty, skautky, rovery a rangers, které výše uvedené řádky zaujaly, rádi by si popovídali se skauty z celého světa a chtěli se dozvědět něco o radioamaterském vysílání, aby se zúčastnili JOTA-JOTI ve středisku STETSON v Rychnově nad Kněžnou.

Datum: 18. – 19. října 2014

Místo: Klubovna “Dubinka” v Rychnově n. Kn

Sraz: Sobota 9:00 v klubovně (popř. po domluvě na vlakovém / autobusovém nádraží)

Konec: Neděle 16:00 (popř. po domluvě dříve)

Kdo: Skauti a skautky, roveří a rangers, u mladších dětí je podmínkou schopnost hovořit anglicky alespoň na základní úrovni (zdvořilostní fráze, počítání, čtení a výslovnost, základní porozumění), u starších 15ti let se tato znalost automaticky předpokládá

S sebou: Oblečení na víkendovku dle uvážení, spacák (karimatka není potřeba, v klubovně jsou k dispozici molitany), KROJ, 100Kč (2 obědy, večeře a snídaně), dobrou náladu a případně nějakou deskovou / karetní hru

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..