Krajské kolo Svojsíkova závodu v Rychnově nad Kněžnou

O víkendu 6.-7.června se uskuteční setkání postupujících družin skautům a skautek ze základních kol konaných v Náchodě, Nové Pace a Rychnově nad Kněžnou. Kdy si zkusí a zároveň porovnají svoji všestranost, vytrvalost, týmovou spolupráci a znalosti . Závod se skládá ze dvou částí hledání stanovišť po městě a modul brány. Budou plnit různé úkoly od manuální zručnosti až po řešení krizových situací.

Pozvánku na tuto akci najdete též na tomto videu /www.youtube.com/watch?v=-ljJOcEOvKM

Děkujeme za podporu při přípravě a uskutečnění tohoto závodu. Městu Rychnov nad Kněžnou, regionálnímu sdružení Euroregion Glacensis , správě Kolowratského zámku v Rychnově nad Kněžnou , děkanátu v Rychnově nad kněžnou a jednotě Sokolské.

 

 

Junák - Diplom SZ KRAJ - placka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..