Jota Joti 2015

stažený soubor

Jota Joti 2015
Jamboree On The Air – Jamboree On The Internet je mezinárodní setkání skautů a skautek na radiových vlnách a internetu, které má tradici více jak půl století. Koná se každoročně vždy třetí víkend v říjnu, během kterého spolu účastníci komunikují pomocí rádia a počítače. V minulých ročnících jsme z rychnovského střediska STETSON navázali stovky spojení nejen po Evropě, kde je především ve Velké Británii a zemích Beneluxu akce JOTA-JOTI velice oblíbená, ale potěšila i spojení do USA, Japonska, Tuniska či africké Namibie. Srdečně zveme všechny skauty, skautky, rovery a rangers, které výše uvedené řádky zaujaly, rádi by si popovídali se skauty z celého světa a chtěli se dozvědět něco o radioamaterském vysílání, aby se zúčastnili JOTA-JOTI ve středisku STETSON v Rychnově nad Kněžnou.
Datum: 16. – 18. října 2015 Místo: Klubovna “Dubinka” v Rychnově n. Kn Sraz: Pátek 18:00 v klubovně (popř. po domluvě na vlakovém / autobusovém nádraží) Konec: Neděle 16:00 (popř. po domluvě dříve) Kdo: Skauti a skautky, roveří a rangers, u mladších dětí je podmínkou schopnost hovořit anglicky alespoň na základní úrovni (zdvořilostní fráze, počítání, čtení a výslovnost, základní porozumění), u starších 15ti let se tato znalost automaticky předpokládá S sebou Oblečení na víkendovku dle uvážení, spacák (karimatka není potřeba, v klubovně jsou k dispozici molitany), KROJ, 100Kč (2 obědy, večeře a snídaně), dobrou náladu a případně nějakou deskovou / karetní hru
Těšíme se na Vás!

Jan Dohnálek, Radar, 604 602 050, ok1jd@email.cz, organizátor akce JOTA/JOTI

Zdeněk Kheil, Paleček, 602 121 193, palecek@skautrk.cz, vedoucí střediska STETSON

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..