Informace pro rodiče účastníků na letním stanovém táboře

Kontaktní telefon na tábor: 776 033 047 (Vodafon)

Místem pro shromažďování dopisů pro děti během konání tábora je lékárna Dr. MAX na náměstí v Rychnově. Odtud bude pravidelně v pracovních dnech prováděn odvoz pošty do Benátek. Dále v případě urychlené potřeby předání – bude prováděn pravidelný nákup pečiva ze stánku pekařství Marta u vlakové zastávky v době mezi 6.30 – 7.00 hodin, mimo neděle 9.7. V případě zaslání přes Českou poštu uvádějte: Jméno, příjmení, Skautský tábor, osada Benátky u Lukavice, 516 03 Lukavice.

Stejně jako v roce minulém. Přijměte pozvání na návštěvu tábora v neděli 9.7. od 13.00 hodin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..