Hlušec 2019

Rádi bychom Vás pozvali na již třetí ročník hudebního podvečeru HLUŠEC, který se bude konat 20. září od 16:30 hod. Cílem této akce není nic jiného, než si užít pohodový letní večer poslechem kvalitní hudby pod širým nebem. Dát si něco dobrého k snědku a pití a pobavit se společně s přáteli. Můžete se těšit na čtyři parádní hudební vystoupení.

Letos nám zahrají….

Pomlky: Kapela z Hradce Králové, jsou mladá hradecká kapela, která hraje písničky na pomezí popu, rocku a folku, které ji baví a které budou bavit i vás! Jejich mladistvý pohled na svět vám předá svou energii. Svěží hudba se má stát příjemnou „pomlkou“ v jinak rušném a hlučném světě. Stali se vítězi KB Band Academy 2018.

Prostoj: Je čerstvá poprocková kapela z Rychnova nad Kněžnou hrající vlastní muziku, která se vám zaryje do hlavy.

Roman Dostál :piano/zpěv
Snadno rozpoznatelný hlas, který má v sobě vedle své charakteristické chraplavé barvy skrytou těžko popsatelnou, ale jasně přítomnou důvěryhodnost … (z recenze Milana Tesaře- radio Proglas).
30 let na hudební scéně s duchovně zaměřenou skupinou Oboroh, 10 řadových alb, přes tisíc koncertů. Z toho 50 v zahraničí a účast na několika projektech s Filharmonií Hradec Králové. K tomu dvě sólovky Více světla, více stínů 2015 / Dobré nebe dobře ví 2017 a úspěšné umístění v hitparádě Radia Proglas. V sólovém recitálu Roman Dostál hraje a zpívá v komorní úpravě průřez vlastní tvorbou s texty Petra Střešňáka a hity z Oborohu s texty Slávka Klecandra.“

Bandaska: Je kapela z okolí Týniště nad Orlicí, která se dala dokupy v roce 2010. Kombinuje off beatový rytmus SKA muziky s prvky popu, jazzu a funky. Do tohoto času vydala kapela CD Zajíc v pytli (2013) a tři EP, z nichž nejnovější V našem lese děs a běs (natočeno ve studiu Biotech) pokřtila letos v březnu. Kromě klubových a festivalových vystoupení v ČR má za sebou i koncerty v Polsku nebo vystoupení v Berlíně.

20.9.2019
Vstupné:
140 Kč v prodeji na místě
110 Kč v předprodeji v kavárně Láry Fáry

PARKOVIŠTĚ NENÍ K DISPOZICI! Doporučujeme přijít pěšky a nebo zaparkovat na nejbližším parkovišti u Kauflandu.

Podvečer je Open air, takže deku s sebou.

Těšíme se na Vás!! Skauti z Rychnova.