Výměna oken v klubovnách: poděkování

V průběhu měsíce března došlo k velké změně na naší základně. Díky úsilí i obětavosti členů střediska, ochoty dodavatelské firmy a finanční pomoci dárců z řad rodičů členů Junáka, firem a městského úřadu v Rychnov nad Kněžnou jsme mohli provést obměnu oken, celkovou výmalbu a opravu poškozených částí objektu. 

Touto cestou bych chtěl poděkovat jmenovitěLukášovi Mackovi za přípravu, realizaci projektu a stavební zapravení a začištění oken.  Filipovi Neupauerovi za zajištění materiálu, stavebně dokončovací, truhlářské a zámečnické práce. Janu Sokolovi a Janu Hobzovi,kteří byli nápomocni po celý týden úprav zázemí naší základny. Janu Dohnálkovi, Tomášovi Kafuňkovi ml., Jindrovi Barabášovi, Jiřímu Pávkovi, Markovi Hobzovi, Pavlovi Horníčkovi, Antonínovi Rozsyncovi, Martinovi Medvedykovi, Leoně Hynkové, Filipovi Ešpandrovi a všem,kteří se jakkoli podíleli za časté návštěvy a pomoc po dobu prací. 


Velký dík manželům Rozsyncovým, Horníčkovým a Lucii Neupauerové za zajištění občerstvení pracovníkům.


V neposlední řadě díky všem, kteří byli nápomocni úklidu a stěhovacích prací.  


Zázemí kluboven pro náš spolek prošlo velkým a přínosným zlepšením. 


S vděčností Zdeněk Kheil – Paleček vedoucí střediska.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..