Registrace 2017

Nazdar,
začala nám registrace na rok 2017. Termín uzávěrky registrace je 29.1.2017. Souhrnné informace visí na nástěnce v klubovně, ale pro jistotu je píšu ještě sem.

Registrační poplatek na člena činí letos

• 500,- Kč v řádném termínu (tj. pro platbu do 31.1.2017)
  • a 600,- Kč po termínu.

K navýšení registračniho poplatku o 50 Kč jsme přistoupili, protože rostou provozní náklady střediska (energie, likvidace odpadů) a došlo k navýšení odvodu pro vyšší organizační jednotky.

Vedoucí jednotlivých družin dětem rozdají předitsky registračních listů. Potřebujeme je pro ověření, jestli stále máme aktuální kontaktní údaje. Pokud by k někomu z rodičů předtisk nedorazil, ať prosím kontaktuje Jana Bartoše na adrese jan.bartos(zavináč)skaut.cz, případně na telefonním čísle 776 346 791.

Během dne 2.1.2017 budou rozeslány pomocí SMS a mailů rodičům a starším členům střediska informace pro bezhotovostní platbu registrace. Registraci je možné také zaplatit v hotovosti, mladší členové svým vedoucím, a starší členové mně.

Pokud by se nedostávaly předtištěné přihlášky v kanceláři, je možné si formulář stáhnout ze sekce Ke stažení a vytisknout.

Pokud někdo neobdrží v SMS údaje pro bezhotovostní platbu, kontaktujte mě a já je obratem zašlu 🙂

Kdyby byl s registrací jakýkoli problém, hned mě prosím kontaktujte, ať jej co nejdřív vyřešíme 🙂

Jan Bartoš – Starosta
hospodář střediska