Pozvánka na JOTA / JOTI 2016 ve dnech 14. – 16. 10. 2016

Jamboree Ojota-joti-logon The Air – Jamboree On The Internet je mezinárodní setkání skautů a skautek na radiových vlnách a internetu, které má tradici více jak půl století. Koná se každoročně vždy třetí víkend v říjnu, během kterého spolu účastníci komunikují pomocí rádia a počítače. V minulých ročnících jsme z rychnovského střediska STETSON navázali stovky spojení nejen po Evropě, kde je především ve Velké Británii a zemích Beneluxu akce JOTA-JOTI velice oblíbená, ale potěšila i spojení do USA, Japonska, Tuniska či africké Namibie.

Srdečně zveme všechny skauty, skautky, rovery a rangers, které výše uvedené řádky zaujaly, rádi by si popovídali se skauty z celého světa a chtěli se dozvědět něco o radioamatérském vysílání, aby se zúčastnili JOTA-JOTI ve středisku STETSON v Rychnově nad Kněžnou.

Datum:           14. – 16. října 2016

Místo:             Klubovna “Dubinka” v Rychnově n. Kn

Sraz:                Pátek 18:00 v klubovně (popř. po domluvě na vlakovém / autobusovém nádraží)

Konec:             Neděle 16:00 (popř. po domluvě dříve)

Kdo:                 Skauti a skautky, roveři a rangers, u mladších dětí je podmínkou schopnost hovořit anglicky alespoň na základní úrovni (zdvořilostní fráze, počítání, čtení a výslovnost, základní porozumění), u starších 15-ti let se tato znalost automaticky předpokládá

S sebou:           Oblečení na víkendovku dle uvážení, spacák (karimatka není potřeba, v klubovně jsou k dispozici molitany), KROJ, 150 Kč (2 obědy, večeře a snídaně), dobrou náladu a případně nějakou deskovou / karetní hru. Pokud máte vlastní notebook, přibalte si ho. Jestliže máte vlastní bezdrátové internetové připojení (3G/4G/LTE), budeme rádi, pokud toto poskytnete.

Těšíme se na Vás!

Jan Dohnálek, Radar, organizátor akce JOTA/JOTI

Zdeněk Kheil, Paleček, vedoucí střediska STETSON

Zájemci prosím informujte mě na ok1jd(at)email.cz (neplatí pro členy střediska STETSON, se kterými budeme účast řešit jinou cestou). Radar