Pozvánka na JOTA / JOTI 2016 ve dnech 14. – 16. 10. 2016

Jamboree Ojota-joti-logon The Air – Jamboree On The Internet je mezinárodní setkání skautů a skautek na radiových vlnách a internetu, které má tradici více jak půl století. Koná se každoročně vždy třetí víkend v říjnu, během kterého spolu účastníci komunikují pomocí rádia a počítače. V minulých ročnících jsme z rychnovského střediska STETSON navázali stovky spojení nejen po Evropě, kde je především ve Velké Británii a zemích Beneluxu akce JOTA-JOTI velice oblíbená, ale potěšila i spojení do USA, Japonska, Tuniska či africké Namibie.

Srdečně zveme všechny skauty, skautky, rovery a rangers, které výše uvedené řádky zaujaly, rádi by si popovídali se skauty z celého světa a chtěli se dozvědět něco o radioamatérském vysílání, aby se zúčastnili JOTA-JOTI ve středisku STETSON v Rychnově nad Kněžnou.

 

Datum:           14. – 16. října 2016

Místo:             Klubovna “Dubinka” v Rychnově n. Kn

Sraz:                Pátek 18:00 v klubovně (popř. po domluvě na vlakovém / autobusovém nádraží)

Konec:             Neděle 16:00 (popř. po domluvě dříve)

Kdo:                 Skauti a skautky, roveři a rangers, u mladších dětí je podmínkou schopnost hovořit anglicky alespoň na základní úrovni (zdvořilostní fráze, počítání, čtení a výslovnost, základní porozumění), u starších 15-ti let se tato znalost automaticky předpokládá

S sebou:           Oblečení na víkendovku dle uvážení, spacák (karimatka není potřeba, v klubovně jsou k dispozici molitany), KROJ, 150 Kč (2 obědy, večeře a snídaně), dobrou náladu a případně nějakou deskovou / karetní hru. Pokud máte vlastní notebook, přibalte si ho. Jestliže máte vlastní bezdrátové internetové připojení (3G/4G/LTE), budeme rádi, pokud toto poskytnete.

 

Těšíme se na Vás!

 

Jan Dohnálek, Radar, organizátor akce JOTA/JOTI

Zdeněk Kheil, Paleček, vedoucí střediska STETSON

 

Zájemci prosím informujte mě na ok1jd(at)email.cz (neplatí pro členy střediska STETSON, se kterými budeme účast řešit jinou cestou). Radar

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..