Ples 2020 – Kubánský ples

Rádi bychom Vás pozvali na tradiční ples pořádaný naším skautským střediskem. Letošní, již devátý ples Vás zavede na slunné pláže Havany.

Těšíme se na Vás dne 29. 2. 2020 od 19:00 ve Společenském centru v Rychnově nad Kněžnou!

Místenky můžete objednávat na emailové adrese: ples@skautrk.cz. Připište prosím i číslo stolu, kde byste chtěli sedět a kde je ještě volno (zelená místa).

Rezervované lístky na Vás počkají do 20:00 u vstupu na ples. Pokud si do té doby lístky nevyzvednete, nebo nás neinformujete o tom, že se dostavíte později, vyhrazujeme si právo nabídnout lístky k volnému prodeji. Vede nás k tomu bohužel velké množství nevyzvednutých rezervací z předešlých let.

Místenka stojí 180 Kč a lístek na stání 140 Kč.

Lístky na stání budou dostupné i na místě.
Dress code je dobrovolný.

Odkaz na akci plesu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/163831424900146/

Níže je k dispozici aktualizovaný stav obsazenosti sálu. Pro plnou velikost na něj klikněte.

Pokud Vám do dvou pracovních dnů nepřijde potvrzovací email s tím, že máte lístky zarezervovány, tak prosím zkuste email poslat znovu. Je možné, že se cestou někam zatoulal.

Pokud víte, že některé (nebo všechny) místenky nakonec nevyužijete, dejte nám to prosím vědět co nejdříve. Můžeme je nabídnout dalším zájemcům.