Ples 2019 – Pán prstenů

Rádi bychom Vás pozvali na tradiční ples pořádaný naším skautským střediskem. Letošní, již osmý ples se bude odehrávat v duchu Tolkienových příběhů ze Středozemě.

Těšíme se na Vás dne 23. 2. 2019 od 19:30 ve Společenském centru v Rychnově nad Kněžnou!

Místenky můžete objednávat na emailové adrese: ples@skautrk.cz. Připište prosím i číslo stolu, kde byste chtěli sedět a kde je ještě volno (zelená místa). Rezervované lístky na Vás počkají u vstupu na ples.

Místenka stojí 150 Kč a lístek na stání 120 Kč.

Lístky na stání budou dostupné i na místě.
Dress code je dobrovolný.

Odkaz na akci plesu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/546168252527801/

Níže je k dispozici aktualizovaný stav obsazenosti sálu. Pro plnou velikost na něj klikněte.

Pokud Vám do dvou pracovních dnů nepřijde potvrzovací email s tím, že máte lístky zarezervovány, tak prosím zkuste email poslat znovu. Je možné, že se cestou někam zatoulal.

Pokud víte, že některé (nebo všechny) místenky nakonec nevyužijete, dejte nám to prosím vědět co nejdříve. Můžeme je nabídnout dalším zájemcům.